Cruise Job Fair Kraków – rezerwacja biletów

Wielkimi krokami zbliżają się targi Cruise Job Fair, które już 20-go marca odbędą się w hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Każdy uczestnik musi się jednak wcześniej zarejestrować. Aby to zrobić należy wejść na poniższą stronę – cruisejobfair.com. Znajduje się tam krótki formularz, który trzeba wypełnić. Liczba miejsc na targach jest ograniczona, więc warto już teraz zarezerwować sobie miejsce!

Wśród wystawców na Cruise Job Fair Kraków pojawią się przedstawiciele największych armatorów statków oceanicznych oraz rzecznych. Nie zabraknie również agencji rekrutacyjnych z Polski i Europy.

Cruise Job Fair to projekt powstały w 2014 roku. Początkowo wydarzenie odbywało się wyłącznie w Londynie. W kolejnych latach inicjatywa rozrastała się docierając do kolejnych europejskich krajów. Przełomowy był rok 2019, w którym CJF zawitał do Ameryki Północnej. Główną ideą targów jest umożliwienie bezpośredniego spotkania aplikantów z przedstawicielami największych światowych armatorów.