Szukam pracy (09/09/19)

Praca na statkach rzecznych, chociaż pod wieloma względami (szczególnie tymi finansowymi) jest bardzo kusząca to jednak nie moja bajka. Dlatego też po raz kolejny jestem zmuszony rozsyłać swoje CV i szukać szczęścia!

Tym razem do poszukiwań podchodzę nieco spokojniej i rozważniej. Przed wszystkim wiem czego chcę, chociaż będzie to oznaczało zrobienie kroku w tył, czyli aplikowanie na pozycję kelnera barowego zamiast barmana. Ma to jednak swój duży plus, bo ryzyko powodzenia z moim doświadczeniem jest znacznie większe.

W kręgu moich zainteresowań znalazło się pięciu armatorów: AroundTheWorld, Crystal, Seabourn, Silversea oraz Viking. Kolejność alfabetyczna, chociaż swoje preferencje mam 😉 Generalnie jednak chciałbym dostać się na niewielkie statki (do 1000 pasażerów), które dopływają do najdalszych zakątków świata.

Aby nie popełnić błędu, który zdarzył mi się kilka lat temu, gdy w tym samym czasie dostałem oferty od kilku armatorów i musiałem odmówić większości to tym razem ułożyłem sobie terminarz wysyłania mojego CV.

  • 09/09 – armator na którym zależy mi najbardziej
  • 23/09
  • 30/09
  • 06/10
  • 13/10

Moim celem jest wejście na statek najpóźniej w drugiej połowie listopada / na początku grudnia. Trzymajcie więc kciuki, żeby się udało. W swoim czasie podzielę się na stronie szczegółami.

Poniżej moje CV, które mam nadzieje, będzie wystarczająco zachęcające, aby otrzymać przynajmniej jedną pozytywną odpowiedź.