Szukam pracy (09.09.19)

Praca na statkach rzecznych, chociaż pod wieloma względami (szczególnie tymi finansowymi) jest bardzo kusząca to jednak nie moja bajka. Dlatego też po raz kolejny jestem zmuszony rozsyłać swoje CV i szukać szczęścia!

Tym razem do poszukiwań podchodzę nieco spokojniej i rozważniej. Przed wszystkim wiem czego chcę, chociaż będzie to oznaczało zrobienie kroku w tył, czyli aplikowanie na pozycję kelnera barowego zamiast barmana. Ma to jednak swój duży plus, bo ryzyko powodzenia z moim doświadczeniem jest znacznie większe.

W kręgu moich zainteresowań znalazło się pięciu armatorów: AroundTheWorld, Crystal, Seabourn, Silversea oraz Viking. Kolejność alfabetyczna, chociaż swoje preferencje mam 😉 Generalnie jednak chciałbym dostać się na niewielkie statki (do 1000 pasażerów), które dopływają do najdalszych zakątków świata.

Aby nie popełnić błędu, który zdarzył mi się kilka lat temu, gdy w tym samym czasie dostałem oferty od kilku armatorów i musiałem odmówić większości to tym razem ułożyłem sobie terminarz wysyłania mojego CV.

  • 09/09 – armator na którym zależy mi najbardziej
  • 23/09
  • 30/09
  • 06/10
  • 13/10

Moim celem jest wejście na statek najpóźniej w drugiej połowie listopada / na początku grudnia. Trzymajcie więc kciuki, żeby się udało. W swoim czasie podzielę się na stronie szczegółami.

Poniżej moje CV, które mam nadzieje, będzie wystarczająco zachęcające, aby otrzymać przynajmniej jedną pozytywną odpowiedź.